Бебешки Сандали 111/2

1,990.00 ден 1,393.00 ден

Детски сандали што му овозможуваат на стапалото слободно да дише. Голем избор на модели за бебиња, девојчиња и момчиња. Модерни и анатомски, вистински избор за секојдневните пролетни и летни авантури.

Исчисти
Категорија: