Прикажани 41–80 од 186 резултати

Прикажани 41–80 од 186 резултати


Обувките за Девојчиња на Кеги Shoes ќе им овозможат на малите принцези да чекорат безгрижно низ детските авантури. Без разлика дали барате свечени обувки и балетанки, патики или чизми за секојдневни прошетки, или пак топлинки за дома или за преспивање кај Баба и Дедо. Kegi Shoes го има вистинското решение за Вас. Нашите обувки се изработени по Европски Стандарди кои им овозможуваат на најмалите стабилни чекори и правилен развој на детското стапало.